Linki
4 komentarze:

 1. Piszesz, by komentować, więc skomentuję, choć niczego tutaj nie przeczytałam. Zainteresował mnie twój komentarz u kogoś, więc postanowiłam wpaść, by zobaczyć co sama tworzysz, bo uznałam, że osoba co się tak wypowiada, pewnie też świetnie pisze. Nie przeczę, że możesz pisać świetnie, ale niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo HP to zupełnie nie moja bajka. Tak więc jeśli kiedyś stworzysz coś innego, to śmiało, zapraszam, możesz mnie o tym powiadomić.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcesz aby twoje opowiadanie zostało zauważone przez większą ilość ludzi? Tak? My też! Dlatego staramy się zebrać jak najwięcej opowiadań błąkających się w blogsferze!

  Zapraszamy na nasz spis blogów z opowiadaniami!

  https://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!
  Księga Baśni ma przyjemność zaprosić Cię do udziału w wakacyjnych konkursach. Do wygrania atrakcyjne nagrody literackie z wielu gatunków — każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do świętowania z nami wakacji.
  Link do posta konkursowego
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej!
  Pragnę Cię poinformować, że twój blog został dodany do spisu Księgi Opowiadań. Znajduję się on pod tym https://www.ksiegaopowiadan.pl/2018/10/httpdramione-wymianablogspotcom.html linkiem. Jeśli nie chcesz by twój blog znajdował się w spisie, proszę powiadom mnie o tym w komentarzu. Życzę powodzenia w blogowaniu, KS.

  OdpowiedzUsuń

- Jeśli weszłaś/eś na mojego bloga proszę pozostaw po sobie ślad, to nie dla ilości, a dla motywacji
- Nie przeklinaj w komentarzach!
- Krytykuj, ale uzasadnij swoją opinię.
- Nie obrażaj komentatorów, odwiedzających i autorki.
- Nie spamuj!